ריכזנו כאן עובדות שחשבנו שתרצו לדעת.
יש לכם שאלות נוספות? כתבו לנו

שאלות בענין רכישות והזמנות
הכי קל - כאן דרך האתר, באופן פשוט ונח. לחילופין אפשר ליצור איתנו קשר בטלפון: 08-9766266  או במייל: tovladaat.p@gmail.com והזמנתכם תטופל בהקדם.
דרך האתר ניתן לשלם באשראי. טלפונית ניתן לשלם גם בצ'ק או בהעברה בנקאית.
כן. ישנה הנחה בסך 5% על רכישות מעל 1000 ש"ח. בנוסף, כדאי להירשם באתר לרשימת התפוצה שלנו, וכן לעקוב אחרינו בפייסבוק, וכך תוכלו לקבל הודעות על מבצעים משתלמים הנערכים מפעם לפעם.
בוודאי. אנחנו מבצעים משלוחים לכל רחבי הארץ, עם שליח שמגיע עד פתח ביתכם עם המוצרים.
קיימת אפשרות לשירות משלוח גוביינה, כך שתוכלו להעביר אלינו את התשלום בצ'ק חזרה עם השליח. 
המחיר למשלוח הוא 45 ש"ח. 
המוצרים יגיעו אליכם תוך שלושה עד חמישה ימי עסקים.
בהחלט. התעריפים הם בהתאם לתעריפי EMS של דואר ישראל.
 
בוודאי. על פי מדיניות ההחזרה הקבועה בחוק. הודעת ביטול שתגיע אלינו בתוך 48 שעות תזוכה בהתאם. 
 
שאלות בנושא עזרי ההוראה
עזרי ההוראה שלנו מגוונים באופני השימוש שלהם. בעת הפקתם עמדו לנגד עיננו 2 מטרות שונות וחשובות:
    t
  1. למידה חווייתית – מותאם ללמידה פעילה ורב חושית בכיתה או בקבוצות. באמצעות אפשרויות המשחק הרבות שיש לכל ערכה, התלמידים ייהנו יותר, הלמידה תהפוך לחווייתית, וממילא תהווה למידה משמעותית.
  2. t
  3. עיצוב סביבה חזותית – כל עזרי ההוראה שלנו מותאמים לתליה במרחב הלימודי, בכיתה או בחדר אנגלית, בעזרתם יוכל כל מורה לעצב את הסביבה הלימודית באופן דינמי ללא השקעת זמן וללא מאמץ!
זו שאלה נפוצה למדי. מומחי מקצוע מובילים ממליצים דווקא על משהו מודפס. הסיבה העיקרית היא שאין דומה שמיעה לראייה, ואינה דומה ראיה בלבד לראיה עם חוויית מישוש. קליטת השפה טובה יותר, בהיותה רב חושית. כמו"כ, עזרים מודפסים מקלים על משחקי קבוצות ועל אינטגרציה חברתית. 
לא, וזו הייחודיות של הערכות. ערכות עזרי ההוראה שלנו הנם על נושאים חשובים הכלולים בתכנית הלימודים, והן פתוחות וניתנות לשימוש לצד כל ספר או חוברת, או באופן עצמאי.
במידה ואין לרשות המורה חדר אנגלית, הוא יוכל לייחד פינת אנגלית בחלל הכיתה הכללית. רוב עזרי ההוראה והפוסטרים שלנו מותאמים לתליה גם בפינת אנגלית לא גדולה.
הערכות ארוזות היטב ובנוחות, כך שניתן גם לשאת אותן לשיעור ולהחזיר אותן בקלות לאחר מכן, אם אין אפשרות לתלותם בכיתה. 
לכל ערכה יש מדריך מפורט למורה, ובו רעיונות מגוונים לשימוש ולמשחק. בערכות מסוימות קיים מבוא עם רציונל להקניית הנושא.
הכרטיסיות נועדו להברקה בזמן למידה, כך בכל שיעור שנלמדת אות נוספת, ניתן לחשוף את הכרטיסייה שלה, ולצרפה לאותיות שנלמדו ותלויות על הקיר. כמו כן, משמשות הכרטיסיות לתליה בשורה מעל גבי הלוח, כאשר אין מקום אחר בכיתה לפינת אנגלית. הפוסטר משמש בעיקר לחשיפה לאחר לימוד האותיות או לכיתות גבוהות יותר, לתזכורת והטמעה.
גדלי הערכות משתנים מאד. הגדלים נעים בין גודל של מטר לגודל של כרטיסיות A5. בכל דף מוצר מצוינים הממדים המדויקים שלו. בכל אופן, הערכות לא גדולות מידי, כדי שכל מורה תוכל ליהנות מהם גם בפינת אנגלית, או תוכל להביאם בקלות לכל שיעור.
שאלות בנושא הספרונים
הספרונים ברמה 2 מותאמים לתלמידים שזה עתה סיימו ללמוד קריאה. הספרונים ברמה זו הם קלים לקריאה, בעלי משפט-או מס' משפטים בודדים לכל עמוד / לכל איור, ומהווים חוויה לימודית חשובה ומהנה עבור הקורא הצעיר. חשוב להדגיש שעל אף שהסיפור קצר, הוא סיפור בעל מס' עמודים, עם עלילה והומור. הוא מרתק ומגביר את המוטיבציה של התלמיד לקריאה, ובכך יש לו יתרון משמעותי על כרטיס קריאה סטנדרטי.
הספרונים ברמות 3-4 מותאמים לתלמידים קוראים, ברמה של פיסקה קצרה. כל הספרונים ברמה זו נכתבו בזמן הווה דקדוקי. לצורך הקלת הקריאה הם משלבים קומיקס עם פסקאות קריאה, וכך הספרונים הופכים מהנים יותר ללא ויתור על הפן הדידקטי שבקריאת טקסטים רציפים.
הספרונים ברמות 5-6 מותאמים לתלמידים שסיימו לקרוא את שלבים 3-4. הם מכילים תוכן ארוך יותר וכן משלבים שימוש בזמנים דקדוקיים של עבר ועתיד. הם מלווים באיורים וכמובן במילון, ובסוף כל ספרון מטלות שונות. תוכנם של ספרונים אלו מותאם בעיקר למגזר החרדי-דתי.
קודם כל, בהחלט! הספרונים שלנו הם מוצר מצוין, שתרומתו להקניית שפה ולשכלולה רב ביותר. הספרונים מעודדים אצל הילד תחושת שליטה, תוך הנאה, ומילא משפרים את המוטיבציה הלימודית ואת הישגיו. מומלץ לקרוא כל ספרון מספר פעמים עד לשליטה מלאה. תוכלו להעשיר ולהעמיק את הלמידה של ילדיכם ע"י דיסק שמע מלווה וחוברות פעילות והעשרה על תוכן הספרונים. הורים "מיטיבי לכת" יכולים לרכוש אף ערכות מסוימות ללמידה בבית, חלקן בהתאמה. כדאי להיות איתנו בקשר טלפוני להתאמה מושלמת של המוצרים לצרכים ולרמה של ילדכם.
הספרונים שלנו הנם מוצר דידקטי איכותי תוצרת כחול-לבן, שאנו רואים בו את גולת הכותרת בהקניית השפה. לכן, הספרונים מושקעים מאוד מבחינה דידקטית. הם פותחו מתוך מחשבה רבה והתאמה לכל גיל ורמה, הן מבחינת התכנים, העלילה ואוצר המילים, והן מבחינת החוויה הרגשית. הם הוגהו ע"י צוות מומחים גדול במיוחד, ורובם נבדקו כפיילוט בקבוצות יעד מתאימות, והוגהו מחדש לפי המשוב שהתקבל מהשטח. מאמצים גדולים במיוחד הושקעו גם באיור ובהפקה, כדי להביאו לרמה דידקטית, וכדי לספק לתלמידים מוצר חוויתי ומרתק. כדי להשלים את המוצר, ישנו דיסק שמע מלווה לחלק מן הספרונים, ולחלקם ישנם חוברות עבודה מעניינות, בידקו את הפרטים בדפי המוצר. הניסיון מוכיח שתלמידים מכל הארץ אוהבים אותם במיוחד. מורות מספרות לנו שהספרונים שלנו מועדפים באופן מובהק ע"י התלמידים, שהם הספרונים "שנגמרים ראשונים מהמדף", וכי התלמידים נהנים לקרוא בהם שוב ושוב.
 
שאלות כלליות
אנחנו פתוחים בין השעות 08:30 בבוקר ל-16:00 אחר הצהריים. כמובן שדרך האתר ניתן לרכוש 24 שעות ביממה. כמו כן  ניתן לשלוח אלינו מייל לכתובת: tovladaat.p@gmail.com ואנו נשתדל לענות בהקדם.
הסטודיו שלנו נמצא במודיעין עילית, בשדרות יחזקאל 11. אפשר בהחלט להגיע אלינו, בתיאום מראש.
את מוצרינו רוכשים מורים והורים, מוסדות, מפעילי חוגים, מתנ"סים, ספריות עירוניות, בתי ספר פרטיים וציבוריים ממגזרים שונים בארץ ובעולם.
בכל אחד מהמוצרים באתר מצוינת הרמה המתאימה. אם יש עוד התלבטות, תמיד אפשר להתייעץ איתנו במייל או בטלפון ונשמח מאד לסייע. 

יש לכם שאלות נוספות?
כתבו לנו ונשמח לענות בהקדם!
 
שמחים שבחרתם לרכוש ממוצרי טוב לדעת.
את המוצרים שלנו הכי קל לרכוש כאן דרך האתר, באופן פשוט ונח.
לחילופין אפשר ליצור איתנו קשר בטלפון: 058-7660104
או במייל: office@tovladaat.co.il והזמנתכם תטופל בהקדם.
דרך האתר ניתן לשלם באשראי.
טלפונית ניתן לשלם גם בצ'ק או בהעברה בנקאית.
נשמח לעמוד לשירותכם!

מבוא

• אתרtovladaat.co.il ("האתר") המופעל ע"י חברת "טוב לדעת" ("טוב לדעת" או "החברה") ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת עזרי הוראה, משחקים וספרוני קריאה ("מוצרי החברה").
• האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
• הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
• עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בין הלקוח לבין החברה.
• פעולה באתר הנה כל פעולת רכישת מוצרים ו/או שירותים המוצעים באתר. כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי הינו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון וכללי השתתפות אלו.

רכישה

• האתר מאפשר ללקוחות קניה נוחה, קלה ובטוחה של מוצרי החברה באמצעות האינטרנט.
• ניתן לרכוש את מוצרי החברה באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
• התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים. כאשר תידרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בשורת כתובת האתר בדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.
• הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.
• מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ, אלא אם כן מצוין אחרת בדף המוצר.
• רשאים להשתתף במכירות המבוצעות באתר בוגרים מגיל 18 ומעלה, המחזיקים כדין בכרטיס אשראי תקף. ההשתתפות מותנית בהרשמה לאתר ומסירת פרטים אישיים מלאים, נכונים ומדויקים, הכוללים שם, מס' זהות, כתובת, מס' טלפון וכתובת דואר אלקטרוני תקינה.
• החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת מוצריה בכל עת וכן למנוע את הגישה למכירות ו/או לבטל השתתפות של גולשים שהתנהגותם אינה הולמת או שאינה לפי כללי ההשתתפות, או המנסים לפגוע בניהולן התקין של המכירות באתר.
• במסגרת ביצוע פעולת רכישה של מוצר ו/או שרות באתר במכירה ו/או מכירה קבוצתית יהיה על מבצע הפעולה להירשם לאתר ולמלא טופס הזמנה, תוך הזנת מלוא הפרטים הנדרשים. מסירת הפרטים המבוקשים הינה תנאי להשתתפות ברכישת המוצרים ו/או השירותים המוצעים למכירה באתר, אולם אינה מחויבת על פי חוק.
• המידע שיוכנס למערכת האתר ישמש בין השאר לשליחת דואר אלקטרוני בנוגע למבצעים מיוחדים או עדכונים באתר. אם אינכם מעוניינים בקבלת דואר אלקטרוני אנא פנו ל"טוב לדעת" לצורך מחיקתכם ממאגר מקבלי הדואר האלקטרוני.
• עסקת הקניה תצא לפועל רק לאחר ש"טוב לדעת" תקבל אישור מאת חברת ויזה כ.א.ל על ביצוע החיוב, בהתאם לנהלי העבודה הקיימים בינה לבין "טוב לדעת".
• "טוב לדעת" תחייב את הלקוח באמצעות כרטיס אשראי, במחיר המוצר באתר, ובנוסף בדמי משלוח כמפורט בעמוד המכירה. הסכום הכולל של ההזמנה יופיע בטופס ההזמנה.
• הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז – 1977 ו/או בכל דין.

המידע הנמסר לגבי המוצרים הנמכרים

• "טוב לדעת" עושה כמיטב יכולתה לספק לגולשים באתר את מרבית המידע הנדרש לצורך החלטה לגבי קניית המוצר. הפרטים המפורסמים באתר כוללים ברוב המקרים את תמונת המוצר והסבר מקיף על מרכיביו. עם זאת, התמונות המוצגות הינן לצורך המחשה בלבד. ואינן מחייבות את החברה.
• מחירי המוצרים באתר אינם כוללים את עלות המשלוח.

החזרות וביטולים

• ביטול קנייה ע"י לקוח
במידה ולקוח מעוניין לבטל את הזמנתו לאחר ביצוע ההזמנה, יוכל לעשות זאת באמצעות יצירת קשר טלפוני עם "טוב לדעת". ניתן יהיה להחזיר מוצר תוך 14 יום, וזאת בתנאי שלא נעשה בו שימוש והוא שלם באריזתו המקורית. המוצרים יישלחו בדואר רשום לכתובת ת.ד. 10050 מודיעין עילית 7191904 והמשלוח יבוצע וישולם ע"י הלקוח. האחריות להחזרת המוצר בשלמותו, באופן תקין חלה על הלקוח המזמין. במקרה זה יוחזר ללקוח כספו באמצעות העברה בנקאית או ביטול עסקת אשראי, בקיזוז דמי המשלוח המקוריים ודמי טיפול בשיעור 5% מהעסקה. אין אפשרות להחזיר מוצרים שלא באריזתם המקורית ובשלמותם.
• ביטול הזמנה ע"י "טוב לדעת" לפני משלוח המוצר
במידה ולקוח לא סגר את הזמנתו, לרבות עקב אי הזנת שם ומספר אמצעי התשלום (כרטיס אשראי) באמצעותו יתבצע התשלום, בתוך 14 יום ממועד ביצוע ההזמנה, תהא רשאית החברה לבטל את ההזמנה, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
• מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.
• ביטול כתוצאה מפגם או אי התאמה לפרטים המופיעים באתר
על הלקוח לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו. במידה שהלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום, או כאשר מפרט המוצר שונה מהמפרט שפורסם באתר, יוחלף המוצר במוצר אחר, באחריות "טוב לדעת".
• החזרות
תתקבלנה אריזות סגורות בלבד ולא תתקבלנה החזרות חלקיות.

שמירה על סודיות הנתונים ופרטיות הלקוחות

• מסירת הפרטים האישיים בטופס ההזמנה נעשית עפ"י רצונו של הלקוח ובהסכמתו. מילוי הפרטים מעיד על הסכמתו של הלקוח למסירתם. מטרת מסירת הפרטים האישיים היא לאפשר לחברה לספק את המוצרים ו/או השירותים ללקוח וללמוד מהלקוח על גמירות הדעת שלו בנוגע לרכישת המוצרים ו/או השירותים. כמו כן נדרשים פרטי כרטיס האשראי של הלקוח על מנת להשלים את העסקה.
• "טוב לדעת" אינה אוגרת מידע על כרטיסי אשראי.
• החברה נוקטת בכל האמצעים העומדים לרשותה כדי להגן על פרטיות הגולשים ועל סודיות הנתונים. האתר מאובטח ברמה גבוהה ביותר, ומוגן מפני פריצה בזדון או בשוגג באמצעות טכנולוגיה מתקדמת.
• בשום מקרה לא תעביר החברה נתונים, פרטים אישיים או כתובות דואר אלקטרוני לצד שלישי שלא בהסכמה מפורשת של הלקוח, בכתב ומראש, למעט במקרים הבאים:
א. פרטי העסקה מועברים לחברת ויזה כ.א.ל לצורך חיוב וסליקת אשראי.
ב. שם, כתובת ומס' טלפון של הרוכשים באתר מועברים לדואר ישראל/חברת השילוח לצורך ביצוע האספקה.

אספקה והובלת המוצר

• משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.
• משלוח המוצר יבוצע על ידי שליח לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה. לחלופין, הלקוח רשאי לאסוף את המוצר באופן עצמאי וללא עלות נוספת, בתיאום מראש עם החברה.
• מחיר המוצר אינו כולל את עלות המשלוח.
• מועד אספקת המוצרים המפורט בעמוד המכירה הוא בימי עבודה הנספרים מיום קבלת אישור לעסקה מחברת האשראי. "טוב לדעת" עושה כמיטב יכולתה להקדים את מועד האספקה ו/או להתאימו לצורכי המזמין, וזאת בכפוף למדיניות דואר ישראל/חברות המשלוחים.
• במידה והלקוח מבקש לשנות את הכתובת לאספקה, ובכפוף לאישור בקשה זו ע"י "טוב לדעת", ייספרו ימי העבודה מיום אישור בקשת שינוי הכתובת על-ידי "טוב לדעת".
• "טוב לדעת" לא תהא אחראית לכל איחור באספקת המוצר שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה. במקרה של איחור באספקה רשאי המזמין לבטל את הזמנתו ולקבל את מלוא כספו בחזרה.
• אספקת המוצרים תתבצע לבית הלקוח או לכל מקום ו/או בכל דרך שהיא שתתואם עם הלקוח, וכל זאת בהתאם ובכפוף לתנאי האספקה של "טוב לדעת" ו/או חברת המשלוחים מטעם "טוב לדעת".
• "טוב לדעת" תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר, תוך 5 (חמישה) ימי עסקים.
• זמני המשלוח מתייחסים רק לימי עסקים.


שירות לקוחות

• כללי
בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ובנושאי אספקת מוצרים או תלונות - ניתן לפנות אל החברה בטלפונים: 054-8440343 או 058-7660104, או במייל tovladaat.p@gmail.com או דרך תיבת "צור קשר" באתר.
• פניות באמצעות האתר
בשעות בהן הטלפונים אינם פעילים ניתן לפנות למוקד באמצעות מילוי טופס פנייה באתר. הפניות המגיעות בדרך זו מטופלות בעדיפות גבוהה ביותר ע"י "טוב לדעת".
• פניות כלליות
פניות ל"טוב לדעת" בנושאים שאינם נושאי שרות לקוחות ניתן, לשלוח בדואר אל:
טוב לדעת
ת.ד. 10050
מודיעין עילית 7191904

אחריות ושירות

• כל המוצרים המוצעים לרכישה במסגרת האתר הינם חדשים לחלוטין, באריזותיהם המקוריות. כל מבצע פעולות באתר מצהיר בזאת כי ידוע לו והינו מסכים לכך שהאחריות לשימוש בהם על הרוכש בלבד. דרישה ו/או טענה כנגד החברה ו/או מפעילי האתר ו/או ספקי ומשווקי המוצרים בעניין זה כאמור. בנוסף, ומבלי לגרוע מן האמור לעיל, יהא כל מבצע פעולה באתר אחראי לתחזוקתו ו/או אחזקתו ו/או לשירות הנדרש למוצר שרכש באתר, למעט אם נקבע במפורש אחרת ובכתב בתנאי רכישת המוצר.
• החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.

אבטחת מידע ופרטיות

• חברת "טוב לדעת", רשאית להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
• החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
• החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
• כפתור רישום לניוזלטר יש משום הסכמה לחברת "טוב לדעת" או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של החברה. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפצו להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה אנא שלחו דוא"ל לכתובת tovladaat.p@gmail.com וציינו שהנכם מעוניינים בהסרת שמכם מרשימת התפוצה של החברה.

קניין רוחני

כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של "טוב לדעת".
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב"ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

שונות

"טוב לדעת" שומרת על זכותה לשנות תקנון זה וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן. רק הכללים שיפורסמו בתקנון האתר יחייבו את מבצעי הפעולות באתר.


x

#{title}

#{text}

#{price}