אודות

מי אנחנו?

יסמין בוקעי ומירי חורי, מורות בנשמה, מעצבות גרפיות ויזמיות חינוך.
אנחנו מתמחות בתכנון ופיתוח תוכן פדגוגי, עיצוב לצורכי למידה, ועיצוב סביבה לימודית.

בשנת 2011 הקמנו את טוב לדעת מתוך חזון ושליחות לתרום לתלמידים, להורים ולמורים. אנחנו יוזמות ומפתחות חומרי הוראה ועזרי למידה ללימוד חווייתי של השפה האנגלית. הכלים והתוכן המקצועי שהפקנו מעניקים חוויית אנגלית נינוחה ושמחה לאלפי תלמידים ותלמידות דוברי עברית מכל רחבי הארץ.

מאות בתי ספר מכל רשתות החינוך והמגזרים, מתנ"סים, ספריות ציבוריות, עמותות וארגוני חינוך, רשויות עירוניות, מפעילי חוגים והורים - נהנים ללמוד וללמד עם החומרים של טוב לדעת. גם אתם מוזמנים! 😊

החזון שלנו הוא לגרום לילדים להתרגש וליהנות מקריאה באנגלית, ולתת השראה למורות לאנגלית לקדם קריאה לשם הנאה בתוך בית הספר.

מה מיוחד במוצרים שלנו?

לאחר שנות ניסיון רבות של הוראה ועיצוב, הבנו שיש לקשור בין שני התחומים באופן הדוק, ולארגן סביבות לימודיות איכותיות, מעוצבות ומעוררות השראה. גילינו מתוך עבודתנו כמורות וכמעצבות גם יחד, שעיצוב מותאם לחומרי למידה, ואמצעים ויזואליים הם כלי עצמתי שעשוי להזניק את רמות ההבנה והידע, והחלטנו שיש לתת לכך תשומת לב יתירה.

את עזרי ההוראה שפותחו עבור הוראת אנגלית חווייתית ואיכותית תוכלו לראות באתר. בהמשך הדרך פיתחנו והתאמנו את המוצרים גם לעברית, פיתחנו מוצרים להוראה בחינוך המיוחד, וכמובן יש כר נרחב לפעילות עתידית.

ממה מורכבת הפעילות שלנו?

איתור צרכים
איתור של הצרכים הפדגוגיים במערכת החינוך וכן שינויים וחידושים בתכנית הלימודים, זאת כבסיס לקביעת סדרי עדיפויות לפיתוח.
ייזום ופיתוח
פיתוח ספרי לימוד, אמצעי הוראה והמחשה, חומרי למידה, תכנים דיגיטליים ומדריכים למורים. זאת בפיקוח הגופים הרלוונטיים, וקבלת חוות דעת מגורמים מומחים בתחומי הדעת המתאימים.
הפקה
ההפקה כוללת עיצוב גרפי מקצועי תוך ליווי פדגוגי, פיקוח על הליכי הדפוס, וכן התקשרות עם מגוון אנשי מקצוע בתחומי העיצוב, האיור וההפקה.
שיווק והפצה
בסופו של התהליך אנחנו דואגות לכך שהמוצרים יגיעו עד אליכם בשלום ובמהירות.


תכל’ס, זה עובד?
התוצאות בשטח מדברות בעד עצמן. מורות מדווחות על שיפור ניכר במוטיבציה, בהישגים, ובחוויית למידה משמעותית.

אז אפשר להיות אתכן בקשר?
אנחנו כאן בשבילכם, מורים הורים ותלמידים. נשמח לשמוע על בקשות, הצעות, צרכים והערות, ונעשה ככל שנוכל כדי לשלב עבורכם ניסיון דידקטי ועיצוב ברמה הגבוהה ביותר, ולייצר לכם פתרונות ללמידה משמעותית, חווייתית, ומעוררת השראה במינימום זמן הכנה למורה.
 
x

#{title}

#{text}

#{price}