עיצוב סביבה לימודית באנגלית - למה ואיך?

עיצוב סביבה לימודית באנגלית - למה ואיך?

אם אתם עוסקים בחינוך, בהוראה, או בתחומים הקרובים לעולמות הללו, ודאי יצא לכם להיתקל במושגים - עיצוב סביבה לימודית, עיצוב סביבת למידה, עיצוב מרחב לימודי וכדומה. במאמר הזה ננסה להסביר את החשיבות של עיצוב סביבה לימודית בכלל, ועיצוב סביבה לימודית באנגלית בפרט.

אנגלית לילדים - אפשר גם בבית

אנגלית לילדים - אפשר גם בבית

היום זה כבר די ברור לכולנו שקשה לרכוש שפה רק מארבע שעות לימוד אנגלית בכיתה. שיעורים פרטיים באנגלית, או רישום לחוג אנגלית, יכולים לעזור, אבל אנחנו רוצים לדבר על כלים שכל אחד מכם יכול ממש בקלות ליישם עם הילדים בבית, בכיף, בשעות הפנאי. הכנסו >>

לימוד אנגלית לילדים: איך עושים את זה נכון?

לימוד אנגלית לילדים: איך עושים את זה נכון?

בעולמנו הגלובאלי, כשהעולם נמצא בכף היד של כל אחד מאתנו ממש, ידיעת השפה האנגלית היא מפתח מרכזי ביכולת להתמצא בו ולהיות מסוגל להתקדם ולכבוש פסגות. אז איך נעזור לילדים שלנו לדעת אנגלית?

350 ערכות ללימוד אנגלית של טוב לדעת לבתי-ספר מהחינוך החרדי

350 ערכות ללימוד אנגלית של טוב לדעת לבתי-ספר מהחינוך החרדי

בימים אלה הושלם פרויקט גדול נוסף מבית 'טוב לדעת' בשיתוף עמותת 'סנונית'; 350 ערכות ללימוד אנגלית נארזו ונשלחו לכלל בתי הספר מהחינוך החרדי ברחבי הארץ.

משחקים באנגלית: ראיון עם טלילה קייזר, מומחית למשחק בהוראה

משחקים באנגלית: ראיון עם טלילה קייזר, מומחית למשחק בהוראה

משחקי הרביעיות שהיא פיתחה ללימוד אנגלית כבר נמכרים היום ברחבי העולם, אבל במקור היא בכלל תכננה לעסוק בחקלאות. ראיון עם טלילה קייזר, אשה שמשחק בהוראה הוא השם השני שלה.

קריאה באנגלית

זה קרה באמת: תכנית בית-ספרית לקריאה באנגלית

זה קרה באמת: תכנית בית-ספרית לקריאה באנגלית

חושבים לבנות תכנית קריאה באנגלית בכיתה שלכם, או בבית הספר? אנחנו מזמינים אתכם ללמוד מצוות בית ספר "משואות נריה" במודיעין שבנה תכנית קריאה באנגלית מוצלחת במיוחד!

איך לגרום לילדים (וגם למבוגרים) לאהוב קריאה באנגלית

איך לגרום לילדים (וגם למבוגרים) לאהוב קריאה באנגלית

קריאה באנגלית עלולה להיות משימה לא פשוטה עבור ילדים, ועבור כל מי שמתחיל את צעדיו הראשונים ברכישת השפה האנגלית, לא חשוב באיזה גיל הוא. מה אפשר לעשות כדי להפוך את הקריאה באנגלית לפעילות מהנה?

Spotlight on: Zack's Adventures | סדרת ספרוני קריאה באנגלית ברמה 4

Spotlight on: Zack's Adventures | סדרת ספרוני קריאה באנגלית ברמה 4

סדרת הספרונים ברמה 4 Zack's Adventures - על עלילות זאק ומשפחתו היא סדרה אהובה מאד על ילדים. בואו לשמוע על יתרונות הסדרה

Spotlight on: Level 2 | מכירים מקרוב את ספרוני הקריאה ברמה 2

Spotlight on: Level 2 | מכירים מקרוב את ספרוני הקריאה ברמה 2

רבים שואלים אותנו - האם כל ספרוני הקריאה שלכם באנגלית ברמה 2 הם זהים? ואם לא - איך אדע איזה ספרון לבחור? במאמר הזה נשתדל לענות על השאלות בנושא.

איך לבנות תכנית קריאה מעוררת מוטיבציה לקידום אנגלית בכיתה ה'?

איך לבנות תכנית קריאה מעוררת מוטיבציה לקידום אנגלית בכיתה ה'?

זהו סיפור על תולעת אחת קטנה ותכנית גדולה לקידום קריאה באנגלית >>

שלוש מילים שיעזרו לילד שלכם לקרוא באנגלית

שלוש מילים שיעזרו לילד שלכם לקרוא באנגלית

בין אם אתם מההורים שקוראים עם הילדים ובין אם אתם רק בשאיפה כזו, רצינו לספר לכם על שלוש מילים שיכולות להפוך את הקריאה ליעילה ומוצלחת יותר, וגם לסייע לילד להתמודד עם מילים שקשות לו.

ספרוני הקריאה באנגלית של טוב לדעת - איך בוחרים רמה מתאימה?

ספרוני הקריאה באנגלית של טוב לדעת - איך בוחרים רמה מתאימה?

מה ההבדל בין ספרוני הקריאה באנגלית ברמה 2 לספרוני הקריאה באנגלית ברמה 3? איך תדעו איזו רמה מתאימה לילד או לתלמיד שלכם? ריכזנו עבורכם את המידע הנחוץ

איך לעודד ילדים לקריאה באנגלית?

איך לעודד ילדים לקריאה באנגלית?

נפתח בתרגיל קצר בדמיון מודרך: אתם חוזרים הביתה מהעבודה, הבית מעט מבולגן, אבל יש שקט בלתי מוסבר. מבט אחד קדימה מבהיר את הסיבה: הילדה שלכם יושבת וקוראת ספרון באנגלית. עבור לא מעט מאתנו זה נשמע כמו חלום. כהורים או מורים לאנגלית נדמה לנו שלגרום לילדים לקרוא באנגלית ואף ליהנות מזה זה כמעט בלתי אפשרי. במאמר הבא קיבצנו עשר עצות מעשיות שיכולות לעזור לעודד את ילדינו לקרוא באנגלית.

איך מתאימים ספרון קריאה באנגלית לתלמיד? | כל התשובות

איך מתאימים ספרון קריאה באנגלית לתלמיד? | כל התשובות

כמי שדואגים לפיתוח השפה האנגלית אצל תלמידיכם או ילדיכם, ודאי מצאתם את עצמכם בעבר מתלבטים – מהם חומרי הקריאה המתאימים לו? איך אפשר לדעת מה הרמה שלו? לפי אילו קריטריונים לבחון את ספרוני הקריאה השונים? למה חשוב לשים לב? ועל מה צריך לתת פחות דגש? במאמר שלפניכם ניסינו לתת כמה כלים מעשיים מאד שיעזרו לכם לבחור נכון ספרוני קריאה באנגלית.

ספריית אנגלית

המדריך המלא לספריית אנגלית בבית הספר - חלק ב׳

המדריך המלא לספריית אנגלית בבית הספר - חלק ב׳

בחלק הקודם ניסינו לענות על השאלה מה עדיף - ספריית אנגלית שהיא חלק מספריית בית ספר, או ספריית אנגלית בכל כיתה? אחר כך נתנו כמה עצות מעשיות לאלה מבינינו שיכולים לאפשר לעצמם תחזוקה של ספריה כיתתית. כפי שהבטחנו, חלק ב' יעסוק בשתי אפשרויות נוספות: ספריה המתוחזקת כחטיבה בתוך הספריה הכללית של בית הספר, ואפשרות שלישית - גם וגם, למתקשים להחליט.

המדריך המלא לספריית אנגלית בבית הספר - חלק א׳

המדריך המלא לספריית אנגלית בבית הספר - חלק א׳

ספריית אנגלית. מושג שיכול להשמע תמים לשומע מבחוץ. בפועל, לגורמים שבתוך המערכת ברור שמדובר בפעילות הדורשת חשיבה, תחזוקה והשקעה. במאמר הזה ניסינו לתת עצות והכוונה לבניה נכונה של ספריית אנגלית, בהתאם לצרכים של כל בית ספר, כיתה או מורה.

שמחים שבחרתם לרכוש ממוצרי טוב לדעת.
את המוצרים שלנו הכי קל לרכוש כאן דרך האתר, באופן פשוט ונח.
לחילופין אפשר ליצור איתנו קשר בטלפון: 058-7660104
או במייל: office@tovladaat.co.il והזמנתכם תטופל בהקדם.
דרך האתר ניתן לשלם באשראי.
טלפונית ניתן לשלם גם בצ'ק או בהעברה בנקאית.
נשמח לעמוד לשירותכם!

מבוא

• אתרtovladaat.co.il ("האתר") המופעל ע"י חברת "טוב לדעת" ("טוב לדעת" או "החברה") ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת עזרי הוראה, משחקים וספרוני קריאה ("מוצרי החברה").
• האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
• הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
• עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בין הלקוח לבין החברה.
• פעולה באתר הנה כל פעולת רכישת מוצרים ו/או שירותים המוצעים באתר. כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי הינו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון וכללי השתתפות אלו.

רכישה

• האתר מאפשר ללקוחות קניה נוחה, קלה ובטוחה של מוצרי החברה באמצעות האינטרנט.
• ניתן לרכוש את מוצרי החברה באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
• התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים. כאשר תידרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בשורת כתובת האתר בדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.
• הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.
• מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ, אלא אם כן מצוין אחרת בדף המוצר.
• רשאים להשתתף במכירות המבוצעות באתר בוגרים מגיל 18 ומעלה, המחזיקים כדין בכרטיס אשראי תקף. ההשתתפות מותנית בהרשמה לאתר ומסירת פרטים אישיים מלאים, נכונים ומדויקים, הכוללים שם, מס' זהות, כתובת, מס' טלפון וכתובת דואר אלקטרוני תקינה.
• החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת מוצריה בכל עת וכן למנוע את הגישה למכירות ו/או לבטל השתתפות של גולשים שהתנהגותם אינה הולמת או שאינה לפי כללי ההשתתפות, או המנסים לפגוע בניהולן התקין של המכירות באתר.
• במסגרת ביצוע פעולת רכישה של מוצר ו/או שרות באתר במכירה ו/או מכירה קבוצתית יהיה על מבצע הפעולה להירשם לאתר ולמלא טופס הזמנה, תוך הזנת מלוא הפרטים הנדרשים. מסירת הפרטים המבוקשים הינה תנאי להשתתפות ברכישת המוצרים ו/או השירותים המוצעים למכירה באתר, אולם אינה מחויבת על פי חוק.
• המידע שיוכנס למערכת האתר ישמש בין השאר לשליחת דואר אלקטרוני בנוגע למבצעים מיוחדים או עדכונים באתר. אם אינכם מעוניינים בקבלת דואר אלקטרוני אנא פנו ל"טוב לדעת" לצורך מחיקתכם ממאגר מקבלי הדואר האלקטרוני.
• עסקת הקניה תצא לפועל רק לאחר ש"טוב לדעת" תקבל אישור מאת חברת ויזה כ.א.ל על ביצוע החיוב, בהתאם לנהלי העבודה הקיימים בינה לבין "טוב לדעת".
• "טוב לדעת" תחייב את הלקוח באמצעות כרטיס אשראי, במחיר המוצר באתר, ובנוסף בדמי משלוח כמפורט בעמוד המכירה. הסכום הכולל של ההזמנה יופיע בטופס ההזמנה.
• הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז – 1977 ו/או בכל דין.

המידע הנמסר לגבי המוצרים הנמכרים

• "טוב לדעת" עושה כמיטב יכולתה לספק לגולשים באתר את מרבית המידע הנדרש לצורך החלטה לגבי קניית המוצר. הפרטים המפורסמים באתר כוללים ברוב המקרים את תמונת המוצר והסבר מקיף על מרכיביו. עם זאת, התמונות המוצגות הינן לצורך המחשה בלבד. ואינן מחייבות את החברה.
• מחירי המוצרים באתר אינם כוללים את עלות המשלוח.

החזרות וביטולים

• ביטול קנייה ע"י לקוח
במידה ולקוח מעוניין לבטל את הזמנתו לאחר ביצוע ההזמנה, יוכל לעשות זאת באמצעות יצירת קשר טלפוני עם "טוב לדעת". ניתן יהיה להחזיר מוצר תוך 14 יום, וזאת בתנאי שלא נעשה בו שימוש והוא שלם באריזתו המקורית. המוצרים יישלחו בדואר רשום לכתובת ת.ד. 10050 מודיעין עילית 7191904 והמשלוח יבוצע וישולם ע"י הלקוח. האחריות להחזרת המוצר בשלמותו, באופן תקין חלה על הלקוח המזמין. במקרה זה יוחזר ללקוח כספו באמצעות העברה בנקאית או ביטול עסקת אשראי, בקיזוז דמי המשלוח המקוריים ודמי טיפול בשיעור 5% מהעסקה. אין אפשרות להחזיר מוצרים שלא באריזתם המקורית ובשלמותם.
• ביטול הזמנה ע"י "טוב לדעת" לפני משלוח המוצר
במידה ולקוח לא סגר את הזמנתו, לרבות עקב אי הזנת שם ומספר אמצעי התשלום (כרטיס אשראי) באמצעותו יתבצע התשלום, בתוך 14 יום ממועד ביצוע ההזמנה, תהא רשאית החברה לבטל את ההזמנה, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
• מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.
• ביטול כתוצאה מפגם או אי התאמה לפרטים המופיעים באתר
על הלקוח לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו. במידה שהלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום, או כאשר מפרט המוצר שונה מהמפרט שפורסם באתר, יוחלף המוצר במוצר אחר, באחריות "טוב לדעת".
• החזרות
תתקבלנה אריזות סגורות בלבד ולא תתקבלנה החזרות חלקיות.

שמירה על סודיות הנתונים ופרטיות הלקוחות

• מסירת הפרטים האישיים בטופס ההזמנה נעשית עפ"י רצונו של הלקוח ובהסכמתו. מילוי הפרטים מעיד על הסכמתו של הלקוח למסירתם. מטרת מסירת הפרטים האישיים היא לאפשר לחברה לספק את המוצרים ו/או השירותים ללקוח וללמוד מהלקוח על גמירות הדעת שלו בנוגע לרכישת המוצרים ו/או השירותים. כמו כן נדרשים פרטי כרטיס האשראי של הלקוח על מנת להשלים את העסקה.
• "טוב לדעת" אינה אוגרת מידע על כרטיסי אשראי.
• החברה נוקטת בכל האמצעים העומדים לרשותה כדי להגן על פרטיות הגולשים ועל סודיות הנתונים. האתר מאובטח ברמה גבוהה ביותר, ומוגן מפני פריצה בזדון או בשוגג באמצעות טכנולוגיה מתקדמת.
• בשום מקרה לא תעביר החברה נתונים, פרטים אישיים או כתובות דואר אלקטרוני לצד שלישי שלא בהסכמה מפורשת של הלקוח, בכתב ומראש, למעט במקרים הבאים:
א. פרטי העסקה מועברים לחברת ויזה כ.א.ל לצורך חיוב וסליקת אשראי.
ב. שם, כתובת ומס' טלפון של הרוכשים באתר מועברים לדואר ישראל/חברת השילוח לצורך ביצוע האספקה.

אספקה והובלת המוצר

• משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.
• משלוח המוצר יבוצע על ידי שליח לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה. לחלופין, הלקוח רשאי לאסוף את המוצר באופן עצמאי וללא עלות נוספת, בתיאום מראש עם החברה.
• מחיר המוצר אינו כולל את עלות המשלוח.
• מועד אספקת המוצרים המפורט בעמוד המכירה הוא בימי עבודה הנספרים מיום קבלת אישור לעסקה מחברת האשראי. "טוב לדעת" עושה כמיטב יכולתה להקדים את מועד האספקה ו/או להתאימו לצורכי המזמין, וזאת בכפוף למדיניות דואר ישראל/חברות המשלוחים.
• במידה והלקוח מבקש לשנות את הכתובת לאספקה, ובכפוף לאישור בקשה זו ע"י "טוב לדעת", ייספרו ימי העבודה מיום אישור בקשת שינוי הכתובת על-ידי "טוב לדעת".
• "טוב לדעת" לא תהא אחראית לכל איחור באספקת המוצר שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה. במקרה של איחור באספקה רשאי המזמין לבטל את הזמנתו ולקבל את מלוא כספו בחזרה.
• אספקת המוצרים תתבצע לבית הלקוח או לכל מקום ו/או בכל דרך שהיא שתתואם עם הלקוח, וכל זאת בהתאם ובכפוף לתנאי האספקה של "טוב לדעת" ו/או חברת המשלוחים מטעם "טוב לדעת".
• "טוב לדעת" תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר, תוך 5 (חמישה) ימי עסקים.
• זמני המשלוח מתייחסים רק לימי עסקים.


שירות לקוחות

• כללי
בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ובנושאי אספקת מוצרים או תלונות - ניתן לפנות אל החברה בטלפונים: 054-8440343 או 058-7660104, או במייל tovladaat.p@gmail.com או דרך תיבת "צור קשר" באתר.
• פניות באמצעות האתר
בשעות בהן הטלפונים אינם פעילים ניתן לפנות למוקד באמצעות מילוי טופס פנייה באתר. הפניות המגיעות בדרך זו מטופלות בעדיפות גבוהה ביותר ע"י "טוב לדעת".
• פניות כלליות
פניות ל"טוב לדעת" בנושאים שאינם נושאי שרות לקוחות ניתן, לשלוח בדואר אל:
טוב לדעת
ת.ד. 10050
מודיעין עילית 7191904

אחריות ושירות

• כל המוצרים המוצעים לרכישה במסגרת האתר הינם חדשים לחלוטין, באריזותיהם המקוריות. כל מבצע פעולות באתר מצהיר בזאת כי ידוע לו והינו מסכים לכך שהאחריות לשימוש בהם על הרוכש בלבד. דרישה ו/או טענה כנגד החברה ו/או מפעילי האתר ו/או ספקי ומשווקי המוצרים בעניין זה כאמור. בנוסף, ומבלי לגרוע מן האמור לעיל, יהא כל מבצע פעולה באתר אחראי לתחזוקתו ו/או אחזקתו ו/או לשירות הנדרש למוצר שרכש באתר, למעט אם נקבע במפורש אחרת ובכתב בתנאי רכישת המוצר.
• החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.

אבטחת מידע ופרטיות

• חברת "טוב לדעת", רשאית להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
• החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
• החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
• כפתור רישום לניוזלטר יש משום הסכמה לחברת "טוב לדעת" או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של החברה. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפצו להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה אנא שלחו דוא"ל לכתובת tovladaat.p@gmail.com וציינו שהנכם מעוניינים בהסרת שמכם מרשימת התפוצה של החברה.

קניין רוחני

כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של "טוב לדעת".
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב"ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

שונות

"טוב לדעת" שומרת על זכותה לשנות תקנון זה וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן. רק הכללים שיפורסמו בתקנון האתר יחייבו את מבצעי הפעולות באתר.


x

#{title}

#{text}

#{price}